ضوابط و شرایط

شرایط استفاده از خدمات

خدمات ما: این عمل ثبت آگهی و تبلیغات و یا تبادل لینک، توسط ArtaRit.ir پشتیبانی می شود. مرکز بازاریابی آگـــهی آرتـاریـت حق رد کردن یا حذف هر کاربری که قصد سوء استفاده و یا تقلب، و یا انتشار مطالب نامناسب را دارد، برای خود محفوظ می داند. این تبادل آگهی در 24 ساعت شبانه روز، 365 روز در سال برای تعمیر و نگهداری موضوعات و سایت اقدام می کند؛ اما نمی تواند تضمین کند که خدمات همیشه در دسترس باشد.

کاربران: کاربران جهت همکاری با ما تنها مجاز به یک حساب می باشند. تبلیغات و ارائه خدمات رایگان است، اگر چه بصورت حرفه ای می توانید آگهی های خود را برای به دست آوردن مزایای اضافی ارتقاء دهید. این ارتقاء برای اعضاء فرصتی برای به دست آوردن یک مقدار بزرگتر از بازدید خدمات/وب سایت و محصول خود و کسب درآمد را فراهم می کند.

اصلاح قوانین و مقررات: بخش مرکزی بازاریابی آگـــهی آرتـاریـت حق تغییر این شرایط در هر زمان را دارد. هر یک از موارد نوشته و تایید شده، قابل تغییر خواهد بود. بعلت هر گونه اعمال تغییرات، لازم است تا اغلب مواقع این شرایط و قوانین را چک کنید.

سیستم تعلیق خدمات:
هر گونه اطلاعات نادرست ارائه شده به هنگام ثبت نام، مانند نام اشتباه یا اطلاعات تماس جعلی.
بیش از یک حساب برای هر سیستم و یا هر آی پی. ایجاد چندین حساب را به عنوان سوء استفاده در نظر می گیریم و به کار حساب های متعدد پایان می دهیم. و همهء اعتبارات حذف خواهد شد و کاربر به هیچ وجه نمی تواند از اعتبارات خود استفاده کند.

ثبت نام غیررسمی: شما باید با نام واقعی خود ثبت نام کنید. افتتاح حساب با نام، کلمات اختصاری، اعداد، حروف اول اسم و غیره... بدون اطلاع قبلی، باعث معلق شدن حساب شما می شود.

هر گونه تلاش برای به خطر انداختن امنیت سایت و کاربران، نشر اکاذیب علیه سایت و خدمات، یا هر کاری که این شرایط را داشته باشد! باعث حذف کاربر و در صورت لزوم به مراجع قانونی معرفی می شود.

برای اطمینان از بهره برداری از این سرویس برای همه کاربران، لازم است که هر محصول/سایت که شما قصد ترویج آنرا دارید؛ مطابق با موارد زیر باشد:
1. بدون کد های نمایش پیغام و انتقال.
2. بدون پاپ-آپ (بیش از یک)، پاپ-این، انتقال به صفحه دیگر، انتقال به سایت دیگر، دریافت امتیاز خودکار، صفحات با خطاهای اسکریپت ها، جعبه های محاوره ای، کد مخرب و یا هر چیز که ممکن است لود سایت را تحت تاثیر قرار دهد و یا سیستم چرخشی بوجود آورد. همچنین قرار دادن لینک به یو تیو ب و پروفایل های شبکه های اجتماعی (فـیـس بـوکـ، Hi5، اورکـا تـ، و غیره ...) ممنوع می باشد.
3. بدون مطالب نا مناسب، سایت هایی که به صراحت با برهنگی و یا آزار جنسی کودکان، محتویات هر متن خشونت آمیز و یا موارد آموزش هر گونه جرم و جنایت و یا هر گونه مطالب که مطابق با قوانین ایران نباشد.
4. سایت نباید دارای صفحات معلق، تحت ساخت و یا با بارگذاری کُند باشد.

تغییرات هر کاربر پس از تائید در سیستم ما: از جمله پاپ-آپ، برنامه های خروج از صفحه بازدید، انتقال به سایت یا صفحات دیگر و... باعث حذف حساب می شود.

سیاست های جبران اعتبار: « ما هیچ نوع جبران اعتباری را ارائه نمی دهیم».

شما بدینوسیله موافقت می نمایید که اپراتور بازاریابی مرکزی آگـــهی آرتـاریـت سعی می کند به انجام بهترینها برای ارائه و حفظ این سرویس به طور نامحدود با نتایج مثبت؛ اما آنها برای رویدادها و/یا دعوی مواردی که علم کنترل مستقیم بر آنها ندارد را (سیل، زلزله، شورش، ... ) از خود سلب مسئولیت می کند.

شما با استفاده از این سرویس مستلزم پذیرش این شرایط و ضوابط می باشید. لطفا، قبل از تبدیل شدن به یک عضو مطمئن شوید که شما می دانید این سیستم چگونه کار می کند.

پولی که شما برای ترویج حساب کاربری خود پرداخت می کنید؛ بازاریابی مرکزی آگـــهی آرتـاریـت نرخ اجتماعی / آگهی ویژه می باشد. این پرداخت نه یک "سرمایه گذاری" و نه "سپرده"، است. این بعنوان ارتقاء آگهی به مدت تعیین شده از زمان کسب آن می باشد.

پرداخت شما برای کسب نمایش تبلیغات بنری/ متنی و... و آگهی ویژه در حساب، غیر قابل استرداد است. همه سایت های شما باید برای مخاطبان عام و مشاهده کنندگان، قابل قبول باشد. سایت با مطالب بزرگسال و یا توهین آمیز، و یا لینک به سایت های مانند آنها امکان پذیر نیست.

با موافقت با این شرایط، شما همچنین موافقت پذیرش ایمیل از سایـت آرتـاریـت را اعلام می کنید. آگـــهی آرتـاریـت حق حذف آگهی هایی که بیش از 3 روز غیر فعال هستند را از قبل برای خود محفوظ می داند. در حال حاضر این مقدار 30 روز می باشد.

یادداشت: این شرایط و ضوابط با هر نوع حساب، رایگان، طلائی یا طلائی ویژه قابل اجرا می باشد. برای هر مبلغ پرداخت شده توسط کاربران با حساب طلائی و طلائی ویژه، در صورت اشتباه کابر و / یا نقض شرایط در این خصوص، هیچ مبلغی بازگردانده نخواهد شد.

مشاهدات:
1- ما سایتی که باعث "خروج از صفحه" شود؛ به عنوان مثال وب سایت های مانی میکر، که باعث از کار افتادن چرخه ی فعالیت شود را قبول نمی کنیم.
2- ثبت هرگونه شماره حساب در اطلاعات تبلیغ و آگهی کاربر، ممنوع و خلاف قوانین مرکزی آگـــهی آرتـاریـت می باشد.
3- ثبت هرگونه تبلیغ و آگهی که مصادیق جرایم رایانه ای و محتوای مجرمانه باشد، ممنوع و خلاف قوانین مرکزی آگـــهی آرتـاریـت می باشد.